İade ve İptal

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Fakat siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

İADE İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde iletişim@hipokratincinari.com a mail atarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir:

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

Kargoda bozulmuş, deforme olmuş vs ürünleri iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için, ürünü iletisim@hipokratincinari.com a mail olarak iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, ve ad soyadınızı, eğer ürün kırılmış / bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte gönderiniz. Ürünler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak iadesi yapılmalıdır. Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0555 166 50 66,  0216 425 24 26 ya da 0536 856 82 10 telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz

Ürün İade Adresi: Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad. 11 A Beykoz/İstanbul